MORTEL

Dries Notelteirs & Liesbeth De Clercq
do 13 mrt
13 mrt

De tweelingbroers Eén en Twee zijn onafscheidelijk van elkaar. Ze zien er niet alleen identiek uit, ze vullen elkaars verhaal aan. En ze verlangen hetzelfde: uniek zijn.

In hun zoektocht naar onderlinge verschillen dreigen ze elkaar te verliezen. Houdt hun bondgenootschap stand? Of breken ze met elkaar?

Met MORTEL buigen theatermaker Dries Notelteirs en dramaturg Liesbeth De Clercq zich over dé vraag die tieners bezighoudt: hoe kan ik uniek zijn in een wereld waarin iedereen inwisselbaar lijkt? Samen met acteur Lucas Van der Vegt werpen ze een kritisch licht op hoe we aansluiting vinden bij de groep, onszelf definiëren en zoeken naar een betekenisvolle plaats in de wereld.

Via deze link vind je de inspiratiemap van de voorstelling. Ze biedt je inspiratie om (vooraf of achteraf) thema's die in de voorstelling centraal staan verder uit te diepen met je klas.

Credits

concept Dries Notelteirs & Liesbeth De Clercq

tekst Dries Notelteirs

spel Dries Notelteirs & Lucas van der Vegt

dramaturgie Liesbeth De Clercq

scenografie Giovani Vanhoenacker

eindregie Peter Monsaert

lichtontwerp Maarten Thorrez

kostuum Elise Goedgezelschap

coproductie De Studio & HET LAB

in samenwerking met Antigone

met steun van de Vlaamse gemeenschap